-
Kumluca Belediyesi, ilçede zarar gören yolların onarımında kullanılmak üzere rodmix yama malzemesi hazırlık çalışmalarını sürdürüyor. Belediye, yolların daha güvenli ve konforlu hale getirilmesini amaçlayarak bu çalışmaları gerçekleştiriyor.
Kumluca Belediye Başkanı Mustafa Köleoğlu liderliğinde yürütülen çalışmalar, ilçe sakinlerinin yaşam kalitesini artırmak için yapılan geniş kapsamlı hizmetlerden sadece biri olarak dikkat çekiyor. Ekipler, bozulan yolların bakımını yaparak "Mutlu Kumluca İçin Çalışıyoruz" sloganıyla halkın memnuniyetini hedefliyor.
#KumlucaBelediyesi #YolOnarımı #RodmixYamaMalzemesi #MustafaKöleoğlu
Yorumlar
Yorum Yap