-

Gözden kaçırmayın

Denizli'de düzenlenen Kick Boks Şampiyonası'nda başarılı olan Serikli sporcular Belediye Başkanı ile buluştuDenizli'de düzenlenen Kick Boks Şampiyonası'nda başarılı olan Serikli sporcular Belediye Başkanı ile buluştu

Antalya Orman Bölge Müdürlüğü, "Calosoma Sycopanta Üretimi İle Örnek Alma" konulu bir seminer düzenleyerek orman zararlılarıyla mücadelede biyolojik yöntemlere olanak sağladı. Seminerde, Calosoma sycopanta böceğinin üretimi ve biyolojik mücadele yöntemleri gibi konular ele alındı. Eğitim programına Orman Genel Müdür Yardımcısı, Orman Bölge Müdürü, ilgili şube müdürleri ve biyologlar katıldı.

Seminer, toplamda beş gün sürecek ve katılımcıları biyolojik mücadele yöntemlerinin etkin kullanımı konusunda bilgilendirmeyi hedefliyor. Ayrıca, sahada yapılacak uygulamalar hakkında katılımcılara fikir sahibi olma imkanı sunuyor. Seminerin son günü olan cuma günü program sona erecek ve katılımcılar, edindikleri bilgilerle saha uygulamalarında daha bilinçli bir şekilde hareket etme imkanı bulacaklar.

#OrmanMücadelesi #BiyolojikYöntemler #OrmanEkosistemi #OrmanBöceği #SahaUygulamaları