-

Gözden kaçırmayın

Antalya'da Yıldız Kenter Sahnesi'nde sahnelenecek olan Antalya'da Yıldız Kenter Sahnesi'nde sahnelenecek olan "Geç Kalanlar" tiyatro oyunu, Antalya Şehir Tiyatroları'nın 40. yıl kutlamaları kapsamında sahnelenecek.

Antalya Büyükşehir Belediyesi iş birliğiyle yerel bir sanat topluluğu öncülüğünde gerçekleştirilen "Seizmanın Ardından II" isimli karma sergi, deprem temalı eserlere odaklanacak. Sergide, farklı disiplinlerden gelen sanatçılar tarafından oluşturulan eserler sergilenecek. Bu etkinlik, sanattan ilham alarak deprem gibi doğal afetlerin toplumsal bilincini artırmayı amaçlıyor.

Sergi, 12 Şubat'ta ziyarete açılacak ve sanatseverlere 22 Şubat'a kadar gezilebilecek. Serginin yeri olarak belirlenen kültür merkezi, bu tarihler arasında sanatın farklı yönlerini keşfetmek üzere herkese açık olacak. Etkinlik, sanatın toplum üzerindeki etkilerini tartışmak ve yaşadığımız dünyayla ilişkimizi sorgulamak adına önemli bir fırsat sunuyor.

Organizasyona ilgi duyan herkesin davetli olduğu sergi, özellikle sanat ve toplumsal konulara duyarlı bireyleri bir araya getirmeyi hedefliyor. [Antalya](https://twitter.com/antalyakultur?lang=tr) [Büyükşehir](https://twitter.com/antalyakultur?lang=tr) [Belediyesi](https://twitter.com/antalyakultur?lang=tr) #Antalya #Sanat #Sergi