-

Gözden kaçırmayın

Muratpaşa'da Sağlık Semineri: Gizli Tehlike: İnmeMuratpaşa'da Sağlık Semineri: Gizli Tehlike: İnme

Antalya'da yerel yönetim seçimleri öncesi siyasi hareketlilik yükseliyor. Bir politik parti tarafından düzenlenen buluşmada, partinin Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı ve Konyaaltı Belediye Başkan adayı, ilçe başkanlığı ve kadın kolları temsilcileri yerel esnafı ziyaret etti. Bu ziyaretlerde, esnafın dilek ve şikayetlerini dinleme fırsatı buldular. Özellikle taksi esnafının sorunları ve önerileri ön plandaydı.

Toplantıda esnafın mevcut sorunları masaya yatırıldı ve çözüm önerileri tartışıldı. Adaylar, esnafın taleplerini not alarak, seçim vaatlerini şekillendirirken bu bilgilerden faydalanacaklarını belirttiler. Bu buluşmanın ayrıca adayların görünürlüğünü artırmak ve esnafın sesini siyasi platformlarda daha etkin bir şekilde duyurmak adına büyük bir adım olduğu değerlendirildi.

Görüşme sonrasında yapılan açıklamada, esnafın beklentilerinin karşılanması yönünde çalışmaların hızlanacağı ve yerel yönetimin daha etkin çözümler üreteceği belirtildi. Bu toplumla buluşmaların sadece seçim dönemlerinde değil, sürekli bir iletişim kanalı olarak devam edeceği vurgulandı.

#Antalya #seçimler #yerelyönetim #esnaf #toplantı #adaylar #sorunlar #çözümönerileri