-

Gözden kaçırmayın

Türkiye Bisiklet Turizmi Derneği, CRI Kış Bisiklet Yarışı Serisi'ni Vali Hulusi Şahin ile başlattıTürkiye Bisiklet Turizmi Derneği, CRI Kış Bisiklet Yarışı Serisi'ni Vali Hulusi Şahin ile başlattı

Kaymakam Musa Kazım ÇELİK, Demre Belediye Başkanı Gülsüm CENGİZ'i ziyaret ederek, misafirperverlikleri için teşekkür etti. Ziyaret sırasında Kaymakam ÇELİK'e, Demre İlçe Emniyet Müdürü Yuşa KILIÇARSLAN ve Demre İlçe Jandarma Komutanı Mücahit YILMAZ da eşlik etti.

Demre Belediye Başkanı Gülsüm CENGİZ'e yapılan ziyarette Kaymakam Musa Kazım ÇELİK, misafirperverliği için teşekkür etti. Ziyaret esnasında Kaymakam ÇELİK'e, Demre İlçe Emniyet Müdürü Yuşa KILIÇARSLAN ve Demre İlçe Jandarma Komutanı Mücahit YILMAZ da eşlik etti.

Kaymakam Musa Kazım ÇELİK, Demre Belediye Başkanı Gülsüm CENGİZ'i ziyaret etti ve kendilerine misafirperverlikleri için teşekkür etti. Ziyaret sırasında Kaymakam ÇELİK'e, Demre İlçe Emniyet Müdürü Yuşa KILIÇARSLAN ve Demre İlçe Jandarma Komutanı Mücahit YILMAZ da eşlik etti.

Ziyaret esnasında Kaymakam Musa Kazım ÇELİK'e, Demre İlçe Emniyet Müdürü Yuşa KILIÇARSLAN ve Demre İlçe Jandarma Komutanı Mücahit YILMAZ da eşlik etti. Kaymakam ÇELİK, Demre Belediye Başkanı Gülsüm CENGİZ'e yapılan ziyarette misafirperverlikleri için teşekkür etti.

#KaymakamMusaKazımÇELİK #DemreBelediyeBaşkanıGülsümCENGİZ #DemreİlçeEmniyetMüdürüYuşaKILIÇARSLAN #DemreİlçeJandarmaKomutanıMücahitYILMAZ