-
Kemer Belediyesi, Kemer ilçesi sakinlerine daha yeşil ve kullanışlı alanlar sunabilmek için çalışmalarına devam etmektedir. Bu kapsamda, Kemer'in Çamyuva Mahallesi'nde yer alan bir alanda yeni bir park yapım çalışması gerçekleştirilmektedir.
Belediyenin yerel ihtiyaçları dikkate aldığı bu park projesi, 2950 metrekarelik bir alan üzerine inşa edilmektedir. Park içinde çocuklar için oyun grupları ve kauçuk zemin döşemesi bulunmaktadır. Bu park, çocukların eğlenceli vakit geçirebilecekleri bir ortam sağlarken yetişkinlerin dinlenebileceği, doğayla iç içe olabileceği bir mekân olarak tasarlanmaktadır.
Kemer Belediyesi, bu yeni parkın yanı sıra çeşitli sosyal ve kültürel alanlar da ilçeye kazandırmak için çalışmalarını sürdürmektedir. Bu şekilde Kemer'i daha yaşanabilir bir bölge haline getirmeyi hedefleyen belediye, vatandaşları düzenli olarak bilgilendirerek süreci halkın katılımıyla şekillendirmektedir.
#KemerBelediye #KemerParkProjesi #YeşilKemer #ÇamyuvaMahallesi
Yorumlar
Yorum Yap